ATLETİCO MADRİD, ORDUSPOR’DAN OYUNCU BAKIYOR

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, Orduspor’un Alt yapısından yetişen 2 oyuncusu Murat Torun ve Cantuğ Temel’e Atletico Madrid’in talip olduğunu söyledi.

 

Başkan Türkmen, Orduspor’un önümüzdeki sezon muhakkak ilk 6 içinde yer alacak bir takım kuracağını belirterek, 2 futbolcuya Atletico Madrid’in talip olduğunu açıkladı.

 

Bu akşam Ordu’daki yerel televizyonların ortak canlı yayınına katılan Orduspor Başkanı Nedim Türkmen’den çarpıcı açıklamalar geldi. Başkan Nedim Türkmen, önümüzdeki sezon tekrar Süper Lig’e çıkacak bir takım kuracaklarını söyledi.

 

Türkmen, teknik direktör olarak Erkan Sözeri’yle anlaşma gerekçesi olarak, Erkan Sözeri’nin uzun yıllardır teknik direktörlük yaptığını belirterek, ilk defa PTT 1. Lig’de bir takım çalıştıracağını ve kendini ispatlamak istediğini, bununda Orduspor için önemli bir avantaj olduğunu söyleyerek, “Gönül ister ki takımın başına Ordulu bir teknik adam getireyim. Ama yok. Kendilerini geliştirsinler. Pro lisans alsınlar. Yurt dışında eğitim alsınlar onları Orduspor’un başına getireyim. Bunu çok istiyorum.”

 

Önümüzdeki hafta yabancı futbolcuların menajerlerinin Ordu’ya geleceğini ve onları ödedikleri bonservis bedelleri karşılığında elden çıkaracaklarını belirten Türkmen, “Yerli futbolcularda bir sorunumuz yok. Takımda 12 futbolcu kalacak. Onların yanına yeni transferler yapacağız. Ayrıca alt yapıdan da A takıma futbolcu alacağız.”

 

TRABZONSPOR’DAN SERCAN’A TALİBİZ

 

Türkmen, gelecek sezon tekrar Süper Lig’e çıkacak bir takım kuracaklarını Rizespor’dan Sercan Kaya ile 2 yabancı futbolcuya talip olduklarını belirterek, “Kuracağımız bu takım muhakkak ilk 6 içinde yer alacak. Bunun için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Rizespor’un iki Kazak futbolcusu defans Samat Smakov ile kaleci David Loriya için nabız yokladık. Fornezzi takımda ama yarın ne olacağı bilinmez. Yine Kazakistan ve Azerbaycan’dan yabancı futbolcular alabiliriz. 1461 Trabzon’dan üç futbolcu istiyoruz.”

 

ORDUSPOR’UN 2 OYUNCUSUNA ATLETİCO MADRİD TALİP

 

Türkmen, Orduspor’un iki genç yeteneğine İspanya’nın köklü kulüplerinden ve Arda Turan’ın da formasını giydiği Atletico Madrid’in talip olduğunu belirterek, “Atletico Madrid bizden Murat Torun ve kalecimiz Cantuğ Temel’i istedi. Önümüzdeki hafta kendilerinden cevap gelecek.” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>