TOROĞLU: ORDUSPOR DÜŞÜRÜLDÜ

TV8 ekranlarında yayınlanan Telegol programında ortaya bomba gibi bir iddia atan Erman Toroğlu, Orduspor’un oynadığı oyuna bakılırsa düşmemesi gerekirdi dedi.

Pazar akşamları yayınlanan Telegol programının yorumcularından eski hakem Erman Toroğlu Orduspor’u belki de Nedim Türkmen’in sergilediği ters tutum düşürmüştür diyerek mor beyazlı ekibin oynadığı futbol ile düşmemesi gerekirdi açıklamalarında bulundu.

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen’in federasyon seçimlerinde Yıldırım Demirören safında yer alamayarak sivrilmesiyle düşmesinin bir bağının olabileceğini belirten Toroğlu, “o gün otelde başkan Nedim Türkmen çoğu başkanın aksine farklı bir tutum sergileyerek federasyon başkanının Yıldırım Demirören olmasını istemiyordu” dedi.

Bu durum ile Orduspor’un düşmesinin olabileceğini belirten Toroğlu yoksa bu takım neden düşsün ki sezona fırtına gibi başlamıştı açıklamalarında bulundu.

Daha sonradan ise program moderatörü Serhat Ulueren araya girerek bunu kendisinin de düşündüğünü ancak Orduspor maçlarının videolarını izlediğini ve hakem hatalarının çok az olduğunu söyleyerek, Orduspor sanırım iç karışıklıktan ligden düştü dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>