ERÇAL FINDIK’TA ÜZÜNTÜ VEREN YANGIN

Ordu’nun sevilen ailelerinden Erçallar’ın Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde bulunan fındık fabrikasında yangın meydana geldi. Yangın fabrikayı kullanılamaz hale getirdi. Yangın akşam saatlerinde Alaplı ilçesindeki fındık fabrikasında meydana geldi.

Fabrikada yeni sezon öncesi hazırlık çalışmaları yapılıyordu. Yangın sırasında içeride bulunan çalışanlar ise kendilerini dışarı attı. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen Alaplı Belediyesi itfaiyesi ekipleri yangını söndürmede yeterli gelmeyince Ereğli, Akçakoca, Düzce ve Yığılca ilçelerinden takviye itfaiye ekipleri geldi. Yaklaşık 15 araç ile müdahale edilen yangın 3 saat süren çalışma sonucunda kontrol altına alınabildi.

Çıkan yangında can kaybı yaşanmazken, büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Dün gece saat 21.00 sularında İlçemizin en büyük fabrikalarından biri olan Erçal Fındık Fabrikasında çıkan yangın hepimizi derinden üzmüştür.Alaplı Belediyesi olarak Erçal Gurup Ailesinin üzüntülerini paylaşıyor ve yaraların sarılması sürecinde her zaman yanlarında olduğumuzu ifade ediyoruz. Tek tesellimiz yangında can kaybının yaşanmamış olmasıdır.  Bu büyük yangında başta Erçal Ailesi olmak üzere ve çalışanlarına geçmiş olsun diliyorum” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>