ÇOCUKLAR İÇİN LUNA PARK İSTEDİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında koltuğunu ikinci sınıf öğrencisi Doğa Varol’a devretti.

Büyükşehir Belediyesinin yaptığı hizmetler için teşekkür eden ve okullarda eksikliği hissedilen bazı hususlarla ilgili de açıklamada bulunan sembolik başkan Doğa Varol, okullarının bahçesine peyzaj düzenlemesinin yapılmasını da kapsayan bazı konularda Başkan Hilmi Güler’e taleplerini iletti.

Ordu Valisi Seddar Yavuz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu 4. sınıf öğrencisi Miray Uzun’a devretti. Öğrencinin ilk talimatı ise ‘lunapark’ yapılması oldu.

Temsili olarak koltuğu devralan Miray Uzun, Ordulu tüm çocuklar için lunapark yapılması talimatı verdi, konunun da yakinen takipçisi olacağını aktardı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>