KAZANAN HİLMİ GÜLER OLDU

Saadet Partisi’nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, şuana kadar açıklanan sandıklarda umduğunu bulamadı.

Seçimlerden önce İdris Naim Şahin CHP ile İYİ Parti arasında kriz çıkartmış, sonunda Saadet Partisi’nin Ordu adayı olmuştu.

ŞU ANA KADAR OYLARIN YÜZDE 25′İNİ ALABİLDİ

Ordu’da sandıkların yüzde 92′sinden fazlası açıldı. Seçimi AK Parti adayı Hilmi Güler yüzde 56 oy oranıyla önde götürüyor. Saadet Partisi’nin adayı İdris Naim Şahin ise şu ana kadar yüzde 25 oy aldı.

Erdoğan, Şahin’i eleştirerek şunları söylemişti:

“Duyduğuma göre, paçasını terör örgütlerine kaptırdığı için davamıza maalesef aykırı düşen birisi utanmadan sıkılmadan oy devşirmeye çalışıyormuş. Beraber yola çıkarsın, ama yolda arkadaşını satarsan o zaman Ordulu ona ne deneceğini iyi bilir. Terör örgütüyle bir olup, bize parmak sallayan birisiyle bizim işimiz olmaz. Seni milletvekili yapacağız, bakan yapacağız, sonra utanmadan, sıkılmadan oy devşireceksin. Bu kişi Ordu’ya yapılan her işe de sahip çıkıyormuş, sen kimsin? Bu şehre ne yapılmışsa altında sadece AK Parti’nin ve onunla yol yürümeye devam eden kadroların imzası vardır. Bu taklacıya öyle bir ders verin ki karşınıza çıkmaya yüz bulamasın.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>