SAADET PARTİSİ’NİN 104 PROJESİ VAR

Saadet Partisi (SP) ve İçişleri Eski Bakanı Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, ‘Güzel Ordu’ ve ‘Merkez Ordu’ adı altında iki başlık altında 52+52 diye formüle ettiği 104 proje açıkladı.

TESK Otel’de saat tam 13:52’de başlayan tanıtım toplantısında Şahin, çalışma anlayışlarının akla uygun, bilgiye uygun ve ahlaka uygun olacağını söyledi. Çalışma ilkelerini de sıralayan Şahin, liyakat, sadakat, hareket, sağlamlık ve tasarruf olarak açıkladı.

Başkan Adayı Şahin, Güzel Ordu, Merkez Ordu, Büyük Ordu, Altın Ordu ve Yıldız Ordu olarak hazırladığı projeyi Şampiyon Ordu, şampiyon Orduspor adıyla özetledi. Bu sıralamayla ilgili olarak İmar ve alt yapı, tarımda bal, fındık, hayvancılık, ulaşım, turizm, eğitime destek, kültür, sanayi ve spor alanlarında yapılacak çalışmaları ayrıntıları ile birlikte açıkladı.

ENGELLİLER SARAYDA OTURACAK

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Adayı Şahin, “En önemli projelerden birisi olan engelliler projesidir. Ben normal evde duracağım, engelliler sarayda duracak. Çalışma anlayışımız, Akla, uygunluk, bilgiye uygunluk ve Ahlaka uygunluk, Çalışma ilkelerimiz, liyakat, sadakat, hareket, sağlamlık ve tasarruf olacaktır” şeklinde konuştu.

ARAÇ SALTANATI SONA ERECEK

Proje tanıtım toplantısında yerli üretime de destek vereceğini söyleyen Şahin, “Belediyelerimiz iş makinelerinden, hizmet araçlarına çok değişik makine ve araç kullanmaktadır. İş makineleri eğer yerliyse biz oradan alacağız. Binek araçlarda da Türkiye’de üretilen yerli aracı kullanacağız. Araç saltanatına dönüşmüş olan yüksek maliyetli yabancı marka araç kiralaması 1 Nisan’dan itibaren tarih olacaktır. Bende belediye başkanı olarak yerli araç olarak en uygun hangisi ise onu kullanacağım.” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>