ŞAHİN’E COŞKULU KARŞILAMA

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, Ünye Akçay Mevkii’nde coşkuyla karşılandı. Saadet Partisi teşkilatının yanısıra İYİ Partililer ile bazı AK Partililerin de olduğu yüzlerce kişi tarafından coşkuyla karşılanan Şahin, burada toplanan kalabalığa seslendi.

Seçim startını verdiğini söyleyen Şahin, “Karadeniz’imizin en güzel şehri Merkezi dünyanın dikkat edeceği güzel belde Ordu’muzun güzel Ordu’muzun altın kalpli aydınlık yüzlü, vefakar, cefakar, Asil evlatları, değeri tarifi imkansız kardeşlerim, gönül dostlarımız, değerli hemşerilerimiz, bugün burada kadın erkek büyük küçük her meslekten her memleketten büyük bir buluşmayı büyük bir duruşu gerçekleştirmiş olduğumuz rahmetinin için nezaketiniz için her zaman olduğu gibi vefasız için gönülden teşekkür ediyorum hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum memleketimizin değerli insanlara bugün çıktığımız bugün başlattığımız saat 12.52 itibarıyla gerçekleştirdiğimiz buluşma güzel şehrimizin güzel Ordu’muzu kalkınması adına, hemşehrilerimizin Ordu insanımızın Ordu’daki Ordu dışındaki gurbetteki bütün değerli hemşerilerimizin iyiliği ve mutluluğu için başlamış bir harekettir.”

Davete icabet ettiğini söyleyen Şahin, “Bu yolculuk kişisel bir yolculuk değil bu yolculuk bir intikam yolculuğu değil. Bu sizin şahsınızda bütün değerli hemşerilerimizin Ordulu kardeşlerimizin şahsıma yönelttiği değerli davetin gönülden davetin karşı konulmaz karşılığıdır. Sizin davetinize icabettir. Değerli kardeşlerim değerli hemşehrilerim, bugün ülke sevgisi Ordu sevdası diyerek hayatımızı bugüne kadar bana yaşatan Yüce Allah’a hamd ederken onun şerefli kulları olarak benim kardeşlerim ve hemşehrilerim olarak sizlere Ayrıca şükranlarımı sunuyor ve bundan sonra nerede kalmıştık diyerek İnşallah Ordu yollarında, Ordu yaylalarında, Ordu derelerinde Ordu tepelerinde yürüyüşümüze onurlu bir şekilde devam edeceğiz.”

Ordu sevdasının hiç bitmediğini söyleyen Şahin, “Dere yatağına Yiğit otağına döner. Yiğit durduğu yerden yürürmüş, ama sevdası zayıflamaz sadece güçlenir. Bizim toprağımız bir, kültürümüz bir, aklımız bir, ahlakımız bir, yolumuz bir, aynı toprağın çocukları aynı ananın evlatları, aynı ağacın dalları aynı, çınarın yaprakları olarak bugün buradayız. İnşallah o çınarın yaprakları daha yeşil olacak. O çınarın ağaçları dalları daha güçlü olacak. O çınar büyüyecek, büyüteceğiz. O çınar kalkınma çınarı. İnşallah kardeşliğimizi öne çıkararak birlikte beraber yolculuğumuza bundan sonra da devam edeceğiz. Bundan sonra 1 Nisan’dan sonra da şaka değil gerçek olarak birlikteyiz. İnşallah sizleri zahmetleriniz için teşekkür ile karşılarken, ailem adına beraber geldiğim arkadaşlarım adına bir kez daha saygı ve sevgi sevgiyle selamlıyorum.”

Bunun eve dönüş olduğunu söyleyen Şahin, “Bu buluşma bir özlem buluşmasıdır. Bu buluşma bu yolculuk bir eve dönüş, öze dönüş yolculuğudur. Evimiz evinizdir, evinizde benim evimdir. Ordu bir bütündür. Ordulular kardeştir bu kardeşlikle inşallah yaşayacaklardır. Asil davetiniz için asil duruşunuz için bu büyük buluşma için Ordu’nun birlik ve beraberliği için Ordu tarihini attığınız bugünkü insan imzası için sizlere alkışlıyorum. Bugün burada Ordu’nun tarihine siyasetin tarihine ıslak bir imza atalım.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>