YEDAŞ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Ordu İlinde düzenlenen Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri kapsamında Ordu SGK İl Müdürlüğü’ne en fazla ve düzenli olarak prim ödeyen YEDAŞ’a, Vali Yardımcısı Yüce teşekkür plaketi sundu.

13-19 Mayıs 2013 tarihleri arasında Ordu İlinde düzenlenen Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri kapsamında Ordu SGK İl Müdürlüğü’ne en fazla ve düzenli olarak prim ödeyen 10 işverene yemekli bir organizasyonda plaket töreni yapıldı. Plaket törenine Vali Yardımcısı Salih Yüce, Ordu SGK İl Müdürü Vedat Ilgınöz, YEDAŞ Ordu İl Koordinatörü Ümit Yaşar Kışla, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, plaket alacak işverenler ve kurum personelleri katıldı.

İl Müdürü Vedat Ilgınöz, yaptığı konuşmasında, “Sürdürülebilir bir Sosyal Güvenliğin temel esası kayıt dışı istihdamın önlenmesi, prim takip ve tahsilatın hızlandırılması ile birlikte Sosyal Güvenlik Bilincini toplumun her kademesine yaymak ve Sosyal Güvenliği güçlü bir ekonomik yapıya kavuşturmaktır” dedi. Konuşmanın ardından plaket törenine geçildi. Törende, YEDAŞ Ordu İl Koordinatörü Ümit Yaşar Kışla, teşekkür plaketini Ordu Vali Yardımcısı Yüce’den aldı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>