HAMARAT’TAN DERS NİTELİĞİNDE AÇIKLAMA

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı Aday Adayı Mustafa Hamarat, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri başımızın tacıdır. Aday gösterilsem de gösterilmesem de Ordu ilimizin her köşesine eşit ve adil yaklaşım içinde olmaya ve tüm hemşerilerimize kardeşleri, dostları ve bir ak parti neferi olarak hizmet etmeye devam edeceğim.”

Hamarat, Büyükşehir olma sürecinde ciddi çalışmalar yaptıklarını, Ordu’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu söyleyerek sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Hamarat şunları paylaştı; “Bizim sevdamız geçici bir heves değil, doğup büyüdüğüm Yurdumun cennet köşesi Ordu ilimize ve tüm ordulu hemşerilerimize hizmet aşkıdır. Tüm ilçelerimizi kapsayan Ordu Büyükşehir için projelerim olduğundan aday adayı oldum. Bunu da geçen hafta boyunca hemşerilerimize sundum.

Ak Parti hizmet anlayışıyla 8 sene TBMM’de ilimizi temsil etmiş birisi olarak tüm ilçelerimize aynı yakınlıktayım. İlçe Belediyesi imkanları ile gerçekleştirilecek kadar küçük hiçbir çalışmam hiçbir projem yoktur. Sadece ilçelerimize büyükşehir olarak destek olma heyecanım vardır.

Bu hizmet sevdamız yeni değildir. 2013 yılında Orduya büyükşehir müjdesini verirken de aynı heyecanı tüm Ordu’da ve gurbette yaşayan hemşerilerimizle yaşadık. Gurbetteki Ordulu hemşerilerimizin desteği ile büyükşehir Ordu olduk.

Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri başımızın tacıdır. Aday gösterilsem de gösterilmesem de Ordu ilimizin her köşesine eşit ve adil yaklaşım içinde olmaya ve tüm hemşerilerimize kardeşleri, dostları ve bir ak parti neferi olarak hizmet etmeye devam edeceğim.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>