BAKANLIK, BAŞKANI GÖREVDEN ALDI

İÇİŞLERİ Bakanlığı’nca hakkında yürütülen soruşturma kapsamında görevinden uzaklaştırılan Ordu’nun Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Fatiha son değildir. Bizim abdestimizden hiç şüphemiz olmadı. Namazımızdan da hiç şüphemiz yok. Onun için gayet müsterihiz. Büyük bir iç huzuru içindeyim.”dedi.

İçişleri Bakanlığı çeşitli suçlardan dolayı soruşturma yürütüldüğü konusunda bilgi paylaşılırken, Çamyar ise bunlar ile ilgili bilgi vermek yerine “Namazla” örnek verip kendini savunması garip karşılandı.

Görevinden uzaklaştırılan Ordu’nun Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ın yerine, Ordu Valiliği tarafından, Ünye Belediyesi Meclisi 1′inci Başkan vekili Mehmet Yaşar Sezgül’ün görevlendirildiği belirtildi.

İçişleri Bakanlığı, Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesi Belediye Başkanı Durmuş Küçük ile Ordu’nun Ünye İlçesi Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ın görevinden uzaklaştırıldığını duyurdu. Yapılan açıklamada; “Haklarında yürütülen soruşturmanın selameti açısından Kahramanmaraş ili Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük ile Ordu ili Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar görevlerinden uzaklaştırılmışlardır” denildi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>