ERÇAL’LARDAN BİRLİK BERABERLİK ÇAĞRISI

Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan İsmet Erçal, birlik ve beraberlik içerisinde güçlü olunacağının vurgulayarak, “Kurban Bayramı’nın dünyada ve ülkemizde barışa, huzura, kardeşliğe katkıda bulunması en önemli dileğimizdir.”

Erçal AŞ. Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Erçal, Ordulu hemşehrileri başta olmak üzere tüm Müslümanların Kurban Bayramını tebrik etti.

Erçal mesajında, “Dini bayramlarımız, insan ve Müslüman olmanın, birlikteliğin en güzel ve yüce duygularla yaşandığı özel günlerdir. Birlik ve beraberlik olmadan güçlü bir toplum olamayız. Geleneksel olarak tüm ailenin bir arada bulunduğu bayramlarımız insanların daha çok yakınlaşmasına, karşılıklı sevgi ve saygının artarak yaşanmasına vesile olan zamanlardır. Kurban Bayramı’nın dünyada ve ülkemizde barışa, huzura, kardeşliğe katkıda bulunması en önemli dileğimizdir. Hoşgörüyü, sevgiyi esas alacak, toplumları yakınlaştıracak, ön yargıları kıracak bir iklime insanlığın bugün her zamankinden daha çok ihtiyacı vardır. Bu duygu ve düşüncelerle Erçal ailesi olarak Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimizle kutluyor, barışın, kardeşliğin daim olduğu, mutlu, umutlu nice bayram günleri geçirmenizi temenni ediyoruz”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>