FINDIKÇI VALİ 10 GÜN SONRA ORDU’DA

Ordu Valiliği görevine atanan Vali Kenan Çiftçi, İstanbul Feshane’de düzenlenen “Ordu Tanıtım Günleri”nin üçüncüsünde Ordulularla bir araya geldi. Burada TV 52’ye açılamalarda bulunan Vali Çiftçi, “10 gün sonra Ordu’da göreve başlayacağım.”dedi.

Kütahya Valiliği görevinde iken, bir çalışmayla ilgili Somali’ye gittiğini, ayrıca Van’da meydana gelen depremde de Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Van’a giderek, bilgi paylaşımında bulunduğunu belirten Vali Çiftçi, “Netice itibariyle ülkemizin her tarafında görev yapmaya, verilen her vazifeyi yapmaya hazırız” diye konuştu.

“Ordu’ya atandıktan sonra, Ordu’nun 19 ilçesi, uzaklıkları, geçim kaynakları, ekonomisi, havaalanı, çevre yolları, İç Anadolu bağlantı yolları çalışmaları ilgili dersime çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum” diyen Vali Kenan Çiftçi, “Ordu Valiliği görevime 10 gün sonra başlayacağım” şeklinde konuştu.

YENİ VALİ’NİN AİLESİ FINDIKÇI

Ordu’nun en önemli gelir kaynaklarından bir tanesinin fındık olduğunu söyleyen Vali Çiftçi, “Ben de bir fındık üreticisiyim. Babam da fındık üreticisi. İnsanlarla empati kurmam daha kolay olur diye düşünüyorum. Bugün fuarda bütün stantlarımızı dolaştık. Ordulularla iyi bir iletişim kuracağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>