KARI-KOCA KAZADA ÖLDÜ

Ordu’da minibüs ile otomobilin çarpıştığı kazada hayatını kaybeden avukat Tuncay Yazıcıoğlu (76) ile eşi emekli öğretmen Güner Yazıcıoğlu’nun (68) cenazeleri, memleketleri Giresun’un Keşap ilçesinde defnedildi.

Giresun Barosuna bağlı olarak 45 yıldır avukatlık yapan Tuncay Yazıcıoğlu ile eşi Güner Yazıcıoğlu için Giresun Adliyesi önünde bir tören düzenlendi.

Törene, Yazıcıoğlu çiftinin yakınları, Giresun Baro Başkanı Soner Karademir ile avukatlar ve adliye çalışanları katıldı.

Karademir, törende yaptığı konuşmada, Yazıcıoğlu’nun, kibarlığı, beyefendiliği, kendine has diksiyonu ve konuşma üslubuyla avukatlık camiasının bir üstadını olduğunu, trafik terörüne bir meslektaşlarını daha kurban vermenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Tören sonunda çift için dua yapıldı.

Tuncay Yazıcıoğlu ve eşi Güner Yazıcıoğlu’nun cenazeleri, daha sonra Hacı Miktad Camisi’nde öğle kılınan namazla Keşap ilçesine bağlı Karakoç köyündeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Giresun’dan Samsun yönüne giden J.M yönetimindeki ZZ 910 0Z Gürcistan plakalı minibüs, Gülyalı ilçesi Ordu-Giresun Havalimanı mevkisinde Tuncay Yazıcıoğlu yönetimindeki 28 ED 998 plakalı otomobille çarpışmış, kazada sürücü Tuncay ile eşi Günay Yazıcıoğlu hayatını kaybetmişti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>