ŞENER: TÜRKİYE HIZLI YÜRÜYECEK

Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu ve Canik Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Türk Tarihi Kültürü ve Medeniyeti Gençlik Buluşmaları toplantısına katılan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener, gençlerle biraraya geldi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener de her milletin tarihinde önemli dönüm noktalar bulunduğunu belirterek, 24 Haziran tarihinin de Türkiye’nin sıçrama noktası olduğuna işaret etti.

Şener, 24 Haziran’ dan sonra Türkiye’nin hızlı kararlar alarak hızlı hareket edeceğini ifade ederek, “Milletin her an denetimine açık yeni bir sistemle hızlı yürüyen bir Türkiye ile buluşacağız. Sabırsızlığımız, gayretimiz bundandır.” dedi.

Milletin denetiminden uzak, hiçbir şey yapmayan bürokratik yapının 24 Haziran’da tarih olacağını vurgulayan Şener, devlet ve milletin imkanlarının daha verimli ve daha faydalı kullanabilmesi için tüm imkanların kullanılacağını söyledi.

Her milletin kırılma ve dönüm noktalarının olduğuna işaret eden Şener, “Yeni bir kırılma noktasının arifesindeyiz. İnşallah 24 Haziran’dan sonra bizi hızlı hareket edebilen, milletin denetimine açık, hızlı yürüyen bir Türkiye bekliyor. Eski sistemde her türlü oyunu, tuzağı kuruyorlardı. Yeni sistemle milletin denetimi iki kat artmış oluyor. Devlet, ülkenin kendi imkanlarını daha rahat kullanacak. Bizler de Yeni Türkiye’nin inşasına katkı sağlamalıyız. Bu konuda gençlerimize önemli görev düşüyor”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>