FINDIK 15 LİRA OLACAK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Muharrem Bey buraya geldiğinde bir rakam verdi, ‘Fındığın kilogramını 15 liradan alacağız’ diye. Bu sözü ben de veriyorum, 15 lira olacak, üretici rahat edecek.” dedi.

Kılıçdaroğlu, kentteki bir fındık fabrikasını ziyaret ederek, işçilerle bir araya geldi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, fındığın Karadeniz Bölgesi için ne kadar önemli olduğunu herkesin bildiğine işaret ederek, konuşmasına şöyle devam etti:

“Muharrem Bey buraya geldiğinde bir rakam verdi, ‘Fındığın kilogramını 15 liradan alacağız’ diye. Bu sözü ben de veriyorum, 15 lira olacak, üretici rahat edecek. Sizden sadece şunu istiyorum, sandığa gittiğiniz zaman, oy kullandığınız zaman çocuklarınızı düşünün, ülkenizi düşünün, geleceğinizi düşünün. Çocuklarınıza iyi bir eğitim verecek olan bir hükumeti düşünün. Harcanan her kuruşun sizlere hesabının verileceği bir Türkiye düşünün, bir siyaset anlayışı düşünün. Kul hakkı yemeyen bir siyaset anlayışı düşünün, doğru düzgün davranan, halkına hesap veren, halkının sorunlarıyla ilgilenen, her evde bereket olmasını sağlayan bir siyaset anlayışı düşünün.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>