ŞENER İLÇE İLÇE GEZİYOR

AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı İhsan Şener, seçim çalışmalarını sürdürüyor. İlçeleri gezen Şener, teşkilatları ziyaret ediyor.

2 dönem Milletvekilliği yaptığını söyleyen Şener, “Bazı sağlık sorunlarım nedeniyle 26. Dönemde aday olamadım. Daha sonra Sayın Cumhurbaşkanımız davet ettiler birlikte çalışma grubunda yer aldım. 2,5 yıl burada görev yaptım. Milletvekili olmadığım dönemde yeni seçilecek Milletvekilleri için sahada yer aldım, çalıştım. Hepiniz bunun şahidisiniz. Çünkü bizim davamız şahsi koltuk davası değildir. Biz büyük resime bakarız.”

Birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını söyleyen Şener, “Bütün gönülleri yeniden imar etmeye, bütün küçük kırgınlıklar varsa onları bertaraf etmeye hazır olarak araziye çıkacağız. Dargınlığın, kırgınlığın, küskünlüğün siyasette kimseye faydası yok. Birlik ve beraberlik içerisinde bu seçim sürecinde inşaallah Türkiye’nin en önemli seçim sürecinde, sistem değişikliği yapılacak olması nedeniyle önemlidir, İnşaallah Ordu’nun her köşesinden büyük bir oy oranı çıkarmayı hedefliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızı onurlandırarak göndermek istiyoruz. Hangi liste önümüzde olursa olsun Sayın Cumhurbaşkanımızın bayrağının altında hedefe koşacağız.”

 

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>