SEÇİM ÇALIŞMALARI HEMEN BAŞLADI

AK Parti Ordu İl Başkanlığı, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçim çalışmalarına start vererek, İL Başkanı Av. Uğur Çelenk Başkanlığında, İlçe Başkanları ve Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın katılımı ile seçimin yol haritası belirlendi.

Başkan Çelenk toplantıda yaptığı konuşmada, “24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimler bugün itibarı ile 61 gün var. Biz AK Parti Ordu İl Teşkilatı olarak, her an seçim olacakmış gibi tüm hazırlıklarını tamamlamıştık. Şimdi hiçbir eksiğimiz olmadan seçimlerde gidiyoruz. 24 Haziran seçimlerini sevk ve idare edecek olan İl Teşkilatımızın ve 19 İlçe teşkilatımızın SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkan ve Yönetimlerini belirledik. Açık söylemek gerekirse biz bu seçimlere diğer partilerden 6-0 önde başlıyoruz” dedi.

İl Başkanı Çelenk, 2023 hedefimizin önemli basamağı olan 24 Haziran seçimlerinde Ordu’da, seçim gününe kadar vatandaşlarımızla göz, göze, diz, dize, ziyaret etmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. Meydanlarda olacağız, sokaklarda olacağız, kutlu yürüyüşümüzü 24 Haziran’da Ordu’lu hemşehrilerimizle birlikte taçlandıracağız.” dedi.

Başkan Çelenk seçimlerde yapılacak çalışmaları ve yol haritasını anlatırken, “Ordu’da sık sık beraber olduğumuz, beraber programlar ve çalıştaylar düzenlediğimiz Ordu’nun gören gözü, işiten kulağı, söyleyen dili olan Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte büyük Türkiye sevdamızı STK temsilcilerimize anlatacağız. Büyük Türkiye sevdalısı işçi kardeşlerimizin sofralarına misafir olduk. 24 Haziran’da da yine işçi kardeşlerimizle sevdamıza, davamıza, yarınlarımıza daha aydınlık bakacağız. Esnaf odalarımız, iş adamı derneklerimiz ile Ordu ekonomisi, Ordu’nun geleceği adına, her zaman yanlarında olduğumuz 2023 büyük Türkiye hayaline inanmış iş adamlarımızla, esnaflarımızla birlikte yürüyeceğiz. Herkesi kucaklayıcı bir seçim çalışması yürüteceğiz.” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>