BELEDİYELER TEFTİŞ EDİLECEK

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge sorumlusu 24. dönem Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, 3 gün Ordu’da bulunan AK Parti’li 20 belediye başkanlığının performans değerlendirmelerini yerinde incelemek amacıyla ilk olarak Gülyalı, Kabadüz, Gürgentepe, Çamaş, Ulubey ve Altınordu belediyelerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi’ye İl Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Halil Öz ve İl Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Ergun Çakmak eşlik etti.

Mehmet Geldi, yaptığı açıklamada, “Daha önceki ziyaretlerimizden bugüne baktığımda Ordu’da ki belediye hizmetlerindeki değişim ve dönüşüm mükemmel. Büyükşehir olması ile birlikte Ordu belediyecilikte önemli mesafeler aldı. Adeta Ordu baştan aşağı yeniden inşa ediliyor. Bunu görmeyen göz, duymayan kulak ya kördür ya da sağırdır.” dedi.

Mehmet Geldi ziyaretlerinin 3 gün süreceğini ve Ordu’da belediyelerin performans değerlendirmelerini alacağını ve Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığına raporunu sunacağını ifade etti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>