BÜYÜKŞEHİR İLE YATIRIM ARTACAK

AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, hafta sonu 15 Milletvekili ile Ordu halkına Büyükşehir’in getirdiği büyük avantajları anlattıklarını, vatandaşların memnuniyeti ile karşılaştıklarını söyledi.

Milletvekilleri ile yapılan ziyaretleri değerlendiren Şener, “Ordu’nun Büyükşehir olması ile birlikte kaynaklarının artacağını ve Türkiye’nin büyük nimetlerinden Ordu’nun daha fazla faydalanacağını anlatarak halkımızı bilgilendirdik. Vatandaşımızın tek isteğinin daha çok yatırım olduğunu gördük. Büyükşehir ile bu zaten gerçekleşecek. Bütün mahalle, köy, beldelerimiz büyükşehir statüsüne kavuştu. Hiçbir köy veya beldemizin kapanması söz konusu değil, aksine hepsi büyükşehir statüsüne kavuşmuştur. Büyükşehirlerde yaşayanlar bu avantajı daha iyi bilirler. Şimdi de bu güzellikleri Ordu halkımız yaşayacak.” dedi.

YANLIŞ BİLGİLER VERİLİYOR

Büyükşehir olmak ile yatırımın merkezde toplanacağı, ilçe, belde ve köylere herhangi bir yatırımın yapılmayacağı konusunda yanlış bilgilerin halkımıza verildiğini ziyaret kapsamında şahit olduk diyen Şener, sözleri şöyle sürdürdü “Halkımızın içi rahat olsun. AK Parti iktidarı göreve geldiği ilk günden bu yana hiç bir zaman ayrımcılık yapmadan halkına hizmet etmeye kendini adamıştır. Büyükşehir olunca Ordu’ya gelecek olan kaynak kat be kat artacak, Eşit ve adaletli bir şekilde dağıtımı gerçekleşecektir. Bu paralar ile halkımızın daha rahat ve konforlu yaşaması için harcanacak. “diye konuştu.

MUHALEFET FİTNE ÇIKARTIYOR

Şener, “Muhalefetin tek derdi var arkadaşlar fitne çıkarmak. Biz sizlerin gönüllerinize talibiz. Arkadaşlarım Genel Başkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın gönüllerde kurduğu tahtları yıkamıyorlar muhalefetin dertleri bu. Arkadaşlarım Hatipli hiçbir şekilde hizmetlerden geri kakmayacak. Bunu adınız gibi bilin ikincisi hatipli hiçbir şeyden mahrum kalmayacak. Arkadaşlar biz bir günlük değil, bir yıllık değil, biz yüzyılları düşünerek siyaset yapıyoruz. Kimse aramıza fitne sokmaya cüret etmesin. Çözüm sürecinde de yaptıkları şey aynı fitne sokmak tabut öpmekten bıkmadı mı bu Millet, lütfen bu olay üzerinden siyaset yapanlara Allah rızası için prim vermeyin.”

Şener, Büyükşehir avantajlarını anlatmaya devam edeceklerini ve vatandaşları doğru şekilde bilgilendirmeyi sürdüreceklerini belirtti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>