İKİ AYLIK ÖĞRETMEN KAZADA ÖLDÜ

İstanbul’dan Fatsa-Bolaman-Yalıköy ve Medreseönü istikametine gelirken Merzifon yakınlarında soğan tarlasına devrilen yolcu otobüsünde yaşamını kaybeden yolcular, bugün kılınan cenaze namazlarının ardından son yolculuğuna uğurlandılar.

GELİNLİĞYLE UĞURLANDI

Hasta olan kardeşini baktıktan sonra İstanbul’dan dönen ve kazada yaşamını kaybeden iki aylık öğretmen Tuğçe Duran Perşembe Medreseönü’nde toprağa verildi. Bekar olan genç öğretmenin tabutunun üzerine gelinlik örtüldü. Aynı kazada yaşamını kaybeden Ayşe Zengin’de yine Medreseönü’nde toprağa verildi.

ŞOFÖR FATSA’DA TOPRAĞA VERİLDİ

Otobüsün şoförü İhsan Güleryüz için Orta Büyük Camiinde cenaze namazı kılındı. Güleryüz Çömlekçi Mahallesi’nde toprağa verildi. Fatsa’da Bahçeli Mahallesi’nde de acı vardı. Kazada ölen Seyhan Kepir ise Bahçeli Mahallesi’nde gözyaşları arasında defnedildi.

KUMRU’DA DA CENAZE VARDI

Kazada yaşımı kaybeden Murat Etgü’de Kumru Demircili Mahallesi Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından aynı mahalledeki aile kabristanlığında son yolculuğuna yine gözyaşları arasında toprağa verildi. ORDUCU.COM

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>