ORDUSPOR’UN UFUK’A İHTİYACI VAR

Orduspor’un deneyimli teknik adam Ufuk İskender’i değerlendirmesi gerekiyor. Ligin bitimine 5 hafta kala Teknik Direktör Cevat Güler’in yardımcısı olarak göreve başlayan İskender, lig tecrübesi ile Orduspor’a büyük katkı sağlayabilecek kapasiteye sahip.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımında görev yaptığı süre içerisinde Doka ve Webo’nun transferini gerçekleştiren İskender, takıma kaliteli oyuncu kazandırma konusunda ise uzman.

Orduspor’da çalıştığı süre içerisinde futbolcular ile iyi bir diyalog kuran ve gönlünü kazanan İskender, 1.ligi bilmesinden dolayı da özellikle tercih edilmesi gereken bir isim.

Orduspor’da daha önce de top oynadığı için şehre yabancı olmaması ayrı bir özelliği.

Ufuk İskender ayrılığının ardından sosyal alemde ‘Herkese teşekkür etmişti. Bu teşekkürü taraftar da karşılıksız bırakmayarak ‘Sizi özleyeceğiz mesajı vermesi’ 5 hafta gibi kısa bir sürede herkesin gönlünü kazanmayı başardığını açıkca göstermeye yetti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>