KAMERUN’DAN ORDUSPOR’A

Kamerun 1.Lig ekiplerinden Ahala’da oynayan 20 yaşındaki Milli forvet oyuncusu Kevin Asagi, kendini göstererek Orduspor’da kalıcı olmak istiyor.

Teknik Direktör Zafer Öztürk’ün yapacağı futbolcu seçmelerinde kendisini göstermeye çalışacak olan Kevin Asagi, hem Kamerun 1.Ligi’nde oynuyor hem de Kamerun U23 Milli Takımı’nda boy gösteriyor.

Bir hafta boyunca Orduspor tarafından denenecek olan Kevin, göze girmesi halinde 2017-2018 sezonunda Mor Beyazlı ekibin golcüsü olacak.

“Kadroya girmek istiyorum”

Orduspor’da kalıcı olmak istediğini söyleyen Kamerunlu golcü, denemelerde en iyi şekilde mücadele ederek kendisini göstermek ve kadroya girmeyi hedeflediğini dile getirdi.

Teknik Direktör Zafer Öztürk ise  Kevin Asagi’nin diğer futbolculardan farklı olmadığını ve göze girmesi halinde Orduspor’da kalıcı olabileceğini ifade etti. Ordu Hayat Gazetesi

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>