ORDUSPOR’DA AYRILIK RÜZGARLARI

Orduspor’dan ayrılan ayrılana. Süper Lig’den PTT 1. Lig’e düşen Mor Menekşeler’de yaprak dökümü devam ediyor. Mor Beyazlı ekip Orduspor’da son olarak kaleci Fevzi Elmas işe yolların ayrıldığı öğrenildi.

Süper Lig’den PTT 1. Lig’e düşen Orduspor’da yaprak dökümü devam ediyor. Daha önce teknik direktör Cevat Güler, Kaptan Ali Çamdalı ve Nizamettin Çalışkan ile yolların ayrıldığı Orduspor’da son ayrılan isim de Fevzi Elmas oldu.

4 yıldır Orduspor’un kalesini koruyan 30 yaşındaki kaleci Fevzi Elmas’ın bu yıl biten sözleşmesinin yeniden uzatılmayacağı ve yolların ayrıldığı öğrenildi.

Mor Menekşeler’in PTT 1. Lig’de kaleyi Saso Fornezzi ile U 19 Milli Takımı’na kadar yükselen genç Cantuğ Temel’e emanet etmeyi tasarladığı öğrenilirken, sıradaki ayrılığın hangi futbolcuyla olacağı merak edilmeye başlandı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>