ORDUSPOR VALİDEN YARDIM İSTEDİ

15 Temmuz’da tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul sonrasındaki yönetim değişikliğinden sonra çalışmalara hızlı başlayan Orduspor yönetimi, geçtiğimiz hafta Altınordu İlçe Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Niyazi Erten’i ziyaretinin ardından dün de göreve yeni başlayan Ordu Valisi Seddar Yavuz’u makamında ziyaret etti. Yaklaşık on kişilik bir heyetle Ordu Valisi Seddar Yavuz’u makamında ziyaret eden Orduspor Kulübü Başkan Ali Yılmaz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Vali Yavuz’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Başkan Ali Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri brifing niteliği taşıyan görüşmede Orduspor’un dünü, bugünü ve yaşanılan talihsiz süreçle ilgili de Yavuz’a dosya sundu. Kulübün yeni sezon öncesinde acil öncelikli halledilmesi gereken konuların başında gelen tesis, sporcuların barınma ve antrenman sahası ile ilgili konular iletildi. Ayrıca bayanlar basketbol birinci liginde mücadele eden bayan basketbol, erkekler voleybol ikinci liginde mücadele eden voleybol takımları ile ilgili de bilgiler alan Vali Yavuz’un futbola ve Orduspor’a ilgisinin olması da yönetim kurulu üyelerinde moral ve motivasyon yarattı.
Vali Yavuz, Orduspor’un tekrar eski parlak günlerine dönmesi konusunda tüm Ordululara görev düştüğünü, bu anlamda da her Ordulunun köklü kulübüne destek olması gerektiğine işaret etti. Burada en büyük görevin ise asıl şehrin aktörlerine düştüğünü ve şehrin aktörlerinin de Orduspor ile ilgili bir iradeyi ortaya koymaları halinde el birliği ile Orduspor’u hak ettiği noktaya taşımanın daha kolay olacağını belirtti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>