ŞENER, SANDIK GÖREVLİLERİNİ DİKKATLİ OLMAK İÇİN UYARDI

 

AK Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili Adayı İhsan Şener, Fatsa İlçe Teşkilatı Sandık görevlileri ile toplantı düzenledi.

Şener, bu toplantının ardından ise Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile Fatsa İlçe Teşkilatı yönetiminde 13 yıl boyunca görev alan üyeler ile toplantıya katıldı.

 

SANDIK GÖREVLİLERİ DİKKATLİ OLMALI

Şener,  AK Parti’nin seçim süresinde kimseye haksızlık etmeden çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyerek, “Biz kimseye haksızlık yapmak istemiyoruz ama AK partiye kimsede haksızlık yapmamalıdır. Her birimiz bu hususta azami dikkat göstermeliyiz.Eğer sandık sonuçlarında bir anlaşamamalık söz konusu olduğunda sizlerin bizlere verdiği bilgiler ile hareket edeceğiz. Sandıkta sayım bittikten sonra mutlaka 1 nüsha tutanak alacak. Bu tutanağın resmini çekecek. Tutanağın resmini Seçim Koordinasyon merkezimize ulaştıracak.  Mutlaka nüshanın fotoğrafını çekelim.’Sonra verelim’ gibi söylemlere aldanmayalım, mutlaka alalım. Bu bize Türkiye genelinde resmi seçimler açıklanmadan sonuçları bilmemizi sağlıyor. Birleştirme tutanakları konusunda dikkatli olalım. Seçim bitip, tutanak haline gelene kadar asla sandık başlarından ayrılmayalım.”

 

AK PARTİ TEŞKİLATINDA GÖREV YAPANLARA TEŞEKKÜR

Şener, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile Fatsa İlçe Teşkilatı yönetiminde 13 yıl boyunca görev alan üyeler ile biraraya gelerek yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Şener yaptığı konuşmada, “Sorumluluk üstlenmiş, sonradan gönüllü olmuş, vazifelerini sonraki arkadaşlarına devretmiş, gönül rahatlığıyla bugün de bu sofrada birlik ve beraberlik içinde oturmak ve birlikte dertleşmek, güç birliği yapmak, birbirimizi severek ve birbirimize selam verebilmek, birbirimizle kolkola olabilmek ancak Ak partililere yakışan bir durumdur. Ben herkesi tebrik ediyorum.”dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>