OY AVCISI DEĞİL HİZMET PARTİSİYİZ

 

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Av. Ayşe Nilgün Tomakin, seçim çalışmaları kapsamında Altınordu ilçesi Atasanayi esnafını ve bir fındık fabrikasını ziyaret etti.

7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlere günler kala çalışmalarda yoğunlaştı. AK Parti heyeti ile birlikte Atasanayi esnafını ziyaret eden Milletvekili adayı Nilgün Tomakin, sanayi esnafının yoğun ilgisi ile karşılandı.

Ziyaret esnasında yaptığı konuşmada sanayi sitesi esnafını çok önemsediklerini belirten Nilgün Tomakin; “Sanayi sitesi bizim için bacasız Fabrika görevini görmektedir. Burada onlarca işçimiz istihdam ediyor. Gittiğimiz birçok yerde olduğu gibi burada da esnafın AK Parti’den büyük beklentisi var. Halkımız bizim AK Parti’nin dışında hiçbir partinin kendileri ile ilgilenmediği gibi, onların hizmet anlayışı diye bir dertleri olmadığını bize söylüyorlar. Türkiye için, Ordu için, halkımız için her ne pahasına olursa olsun, hizmetin en iyisini yapmaya mecburuz. Biz bazıları gibi oy avcılığı yapmıyoruz. Bizler her zaman olduğu gibi hizmet yapıyoruz. Hizmetler ancak AK Parti ile gelir. Bunun bilincinde olmanızı istiyorum. 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde sizlerin desteğini bekliyorum” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>