NEREDEN NERELERE GELDİK

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Av. Ayşe Nilgün Tomakin, 7 Haziran’da yapılacak olan seçim gezilerini Fatsa ilçesinde sürdürdü.

Milletvekili Adayı Nilgün Tomakin, yağmur, yağış, çamur dinlemeden programlarını sürdürerek, vatandaşlarla bir araya geliyor. Milletvekili Adayı Tomakin, Partisinin Fatsa İlçe Başkanı Ablulah Uçar ve Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte, Parti teşkilatının, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı, Pazar Esnafı ziyareti ve ev ziyaretlerine katıldı.

BU İSTİKRARIN SÜRMESİ İÇİN BİR MİLLETVEKİLİNE BİLE İHTİYAÇ VAR

AK Parti sayesinde Türkiye’nin 13 yılda nereden nerelere geldiğini herkesin gördüğünü söyleyen Tomakin; “Biz her zaman milletimizin yanında olduk. Biri çıkıyor, sivil itaatsizlik çağrısı yapıyor, diğeri, demokratik hak var diyor. Görün işte bizim partimizin bu istikrarın sürmesi için bir milletvekiline bile ihtiyacı var. Biz TBMM’de ne kadar fazla olursak, çözüm süreci o kadar iyi olacak. Ve onların söylediği, bizim yaptığımız icraatlar devam edecek. Ne diyoruz biz “Onlar konuşur biz yaparız” bunu yapmaya devam edeceğiz. AK Parti söylemeden yapar, bakın AK Parti iktidarı döneminde son 13 yılda Ordu’da 10,8 Milyar lira yatırım yapılmış. Geçmişi hafızamızda bir canlandıralım. Türkiye, her konuda büyük atılımlara imza attı” dedi.

BİZ SAMİMİYİZ, SİZLERİNDE SAMİMİ OLDUĞUNA İNANIYORUM

Esnaf ziyaretleri sonrası Partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi açılış töreninde de konuşan Tomakin; “Benim kapım sonuna kadar halkıma açık. Sizlere tutamayacağım sözler vermeden, Ordu’da ne yapılması gerekiyorsa Bakanımız ve Milletvekili arkadaşlarımla yapacağıma inanın. Ben samimiyim sizlerinde samimi olduğuna, bize inandığınıza güvendiğinize biliyorum. İnşallah Ordu’da 7 haziranda 5’te5 yapacağız ve Ordu’yu 2023 yılına hazırlayacağız”dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>