204 KONUT SAHİBİNİ BULDU

 

 

Ordu’nun Mesudiye ilçesinde TOKİ tarafından inşa edilen 204 konutun kura çekimi gerçekleştirildi.

Yılmaz Korkmaz Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kura çekimine AK Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili Adayı İhsan Şener, Mesudiye Kaymakamı Lütfullah Ün, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, TOKİ konutları temsilcileri katıldı.

Gerçekleştirilen kura çekiminde 204 talihli konut sahibi olmaya hak kazandı.

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, Milletvekili Şener’e Mesudiye’ye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Bugüne kadar ne zaman bir talepte bulunsak hemen yardımcı oldu. Bir Mesudiyeli gibi her işimize koşturdu. Bu konutların bu günlere gelmesinde büyük emekleri oldu. Kendisine Mesudiyeliler adına teşekkür ediyorum.”dedi.

Her ilçemizin emrindeyiz diyen AK Parti ordu Milletvekili ve Milletvekili Adayı İhsan Şener, “Ordu ilimiz bir bütündür. Her ilçemizin taleplerini yerine getirmek görevimizdir. Mesudiye tarihi misyonuna Karadeniz-Akdeniz yolu bittiğinde kavuşacaktır. Her hangi bir aksilik olmadığı taktirde 2016 yılının sonunda bu yol bitirilecek. Göç eden insanımız yeniden geri dönecektir. Çünkü bizim buradaki suyumuz, güneşimiz, yaylalarımız gerçekten özlenen bir güzelliktir. Belediyemiz ile TOKİ ortaklığı ile yapılan 204 konut daha kaliteli bir yaşam sunacak. Mesudiye içerisinde geçen derenin ıslahı da gerçekleşecek. Yapılacak çevre düzeni ve köprüsü ile yeni bir yaşam alanı Mesudiye kazanmış olacak.”diye konuştu.

4 BİN 184 AİLEMİZ KONUT SAHİBİ OLDU

Toki marifetiyle 4 bin 184 konutun sahiplerine verildiğini hatırlatan Şener, “450 konut inşaatının daha bitmesiyle 4 bin 634 konut sahiplerine teslim edilmiş olacak. Bu konutların yanında 9 İlköğretim okulu, 2 lise, 11 spor salonu, 5 iş merkezi, 4 sevgi evi, 2 pansiyon, 2 kütüphane, 3 hastane ve sağlık ocağı, kapalı otopark ve büfeler inşa edildi. Vatandaşımıza ucuz ama kaliteli sosyal yaşam alanları kazandırdık.”dedi.

Şener, kura çekimine katılarak hak sahiplerine dairelerini teslim etti.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>