KURTULMUŞ DİKİŞ VE ÜTÜ YAPTI


Başbakan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Adayı Numan Kurtulmuş, Gölköy ilçesinde fabrika açılışına katılarak işçilerle birlikte dikiş ve ütü yaptı.

Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Numan Kurtulmuş, partisinin seçim çalışmaları kapsamında Gölköy ilçesini ziyaret etti. İlçede davullarla karşılanan Kurtulmuş, Gölköy ilçesinde yapımı tamamlanan tekstil fabrikasının açılışına katıldı. Açılışa Kurtulmuş’un yanı sıra Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, AK Parti Ordu milletvekili adayları Oktay Çanak, A. Nilgün Tomakin, Şakir Çoban, AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tekstil fabrikasının açılışında konuşan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, “İşsizlik oranları ciddi şekilde sadece bir yıl içerisinde 1 milyon 300 bin istihdam üretildi. Sadece makro dengelerinizin başarılı olması tek başına yetmez. Bundan sonra dünyada daha fazla üreten ekonomiler güçlü olacak. Böyle fabrikalar açtığımız zaman, Türkiye’nin geleceğine olan güvenimiz daha fazla artıyor. Sadece bildiğimiz alanda değil, dünya piyasalarında markalarıyla, ileri teknoloji ürünleriyle Türkiye çok güzel bir rekabeti de gerçekleştirecek. Başka yolumuz yok.”

Numan Kurtulmuş daha sonra Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun da katılımıyla tekstil fabrikasının açılışını gerçekleştirdi. Fabrikayı gezen Kurtulmuş dikiş makinesiyle dikiş dikip ütü yaptı.

Açılışın ardından Gölköy İlçe Meydanı’nda düzenlenen mitinge katılarak vatandaşlara seslenen Kurtulmuş, 7 Haziran seçimleri için destek istedi. Kurtulmuş, ardından da seçim koordinasyon merkezi açılışını yaptı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>