1 NUMARA KURTULMUŞ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Barack Obama’yı ziyaretinde Ordulu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’u yanında götürdü.

Bir dönem en iyi dostlarından biri olan İçişleri Eski Bakanı İdris Naim Şahin’i yanından ayırmayan Başbakan Erdoğan, şimdi ise Kurtulmuş’u yanından ayırmıyor.

Başbakan Erdoğan, Kurtulmuş’a çok değer verdiğini ABD ziyaretinde yanından ayırmayarak açıkca gösterdi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylığa çıkmak için çalışmalar yapan Eski Bakan Şahin’in durumunu nasıl etkileyeceği ise yakın zamanda ortaya çıkacak.

ABD ziyaretinde Türk heyetinde Erdoğan’ın yanı sıra Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Numan Kurtulmuş ve Mevlüt Çavuşoğlu, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, AK Parti Grup Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu ile Türkiye’nin Washington Büyükelçisi Namık Tan da bulundu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>