TOMAKİN, BORSA VE ŞOFÖRLER ODASINDA

 

AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Av. Ayşe Nilgün Tomakin, Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver Kahraman ve Ordu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hamdi Işık’ı ziyaret etti.

 

HİZMET ETMEK İSTİYORUM

AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Av. Ayşe Nilgün Tomakin, Sivil Toplum Kurumlarını ve Odaları ziyaret etmeye devam ediyor. İlk ziyaretini Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver Kahraman’a yapan Aday Adayı Nilgün Tomakin, 7 Haziran 2015’de yapılacak olan genel seçimler için AK Parti’den Milletvekili aday adaylığını açıkladığını, siyasi tecrübesi ve birikimlerini Ordu’ya Türkiye’ye hizmet etmek için kullanacağını söyledi.

Başkan Ziver Kahraman ise kendilerine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bölgenin en çok ekonomik kazanç sağlayan fındık ürünü ile ilgili çalışmalarımız var. Fındık kanunu, fındık bahçelerinin gençleştirilmesi ve dekara daha çok verim alınması gibi. Sizlerinde bu konularda bizlere desteği olacağı kanaatindeyim. İnşallah sektörün sorunlarının çözülümü noktasında nasip olursa bizlere destek olursunuz. Çıktığınız yolda başarılar diliyorum. Seçimlerin ülkemiz ve Ordu’muza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

ŞOFÖR ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ

Aday Adayı Av. Ayşe Nilgün Tomakin, daha sonra Ordu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hamdi Işık’ı makamında ziyaret etti.

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hamdi Işık, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Hamdi Işık, “Allah çıktığınız bu yolda yolunuzu açık etsin. Sizin milletvekili seçilmenizden bizler de mutlu oluruz” dedi.

Aday Adayı Av. Nilgün Tomakin’de “İnsanlara ulaşılabilir olmak gerekiyor. Kişilerin rahatlıkla ulaşabileceği, samimi duygularla sorunlarına çözüm bulacağı isimlerin mecliste olması gerekiyor. Ben aday olabilirim, olamam. Ama inanın samimiyim. Benim iddialarım yok. İnsanlarımıza hizmet etmek istiyorum. Bunun için yola çıktım. İnşallah sizlerinde desteğini bekliyorum” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>