TOMAKİN’DEN KADINLAR GÜNÜ ZİYARETİ

 

AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Av. Ayşe Nilgün Tomakin, 8 Mart Dünya Kadınlar gününe ilişkin gerçekleştirdiği ziyaretlerde Kadınlara olan sevginin bir güne hapsedilmemesi gerektiğini söyledi.

 

AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Av. Ayşe Nilgün Tomakin, 8 Mart Dünya Kadınlar gününde Ahmet Cemal Mağden Huzurevi, Ordu Doğum Hastanesi ve Ordu Hasta Hakları Derneği’ni ziyaret etti.

 

AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Av. Ayşe Nilgün Tomakin, Sevgilerin bir güne hapsedilmemesi gerektiğini düşünen biri olduğunu, bu günün kadınlara  olan ödenmesi zor borçların, sembolleştirilmesi şeklinde kabul ettiğini söyledi.

 

Kadınlara olan sevginin bir güne hapsedilmemesi gerektiğini söyleyen Aday Adayı Nilgün Tomakin;  “Her türlü ayrımcılığın sona erdiği, kadınların kültürel, ekonomik ve siyasi hayatta hak ettikleri yer aldığı bir dünya da, doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz kadınlarımız bizi biz yapan en önemli değerlerdir” dedi.

Aday Adayı Av. Ayşe Nilgün Tomakin şöyle devam etti; “Ben kadınlara olan sevgimizin bir güne hapsedilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Bu günün sadece sembol bir gün olduğunu düşünüyorum. Öncelikle buraya yaşlılarımızın elini öpmeye ve hayır dualarını almak istedim. Bu benimi için çok önemli. Zaman zaman buraya ziyaretler yapıyorum. Hatta içeride 15 yıl önce tanıştığım teyzelerim var. Onların hayır duasına her zaman ihtiyacımız var. Onların duaları lazım bize, burayı terk ettiğim zaman üzüldüğüm şeyler oluyor. Ama buraya gelmekten mutlu ve huzurlu oluyorum. Bu vesileyle bütün hanım kardeşlerimin kadınlar gününü kutluyorum. Benim için sadece bu gün değil her gün özel” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>