TOMAKİN SENDİKALARI GEZİYOR

 

AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Av. Nilgün Tomakin, Sağlık Sen ve Eğitim Bir Sen Ordu Şubelerini ziyaret etti.

İlk ziyaretini Eğitim Bir Sen’e yapan Aday Adayı Av. Nilgün Tomakin, Sendika Başkan İsmail Çelenk ve Yönetim Kurulu üyelerinden destek istedi.

Ordu ve Türkiye’de AK Parti iktidarı döneminde Eğitim ile ilgili konularda çok ciddi yatırımlar yaptığını söyleyen Tomakin; “AK Parti eğitim konularında çok büyük yatırımlara imza attı. Yeniliklere imza attı. Atamalar konusunda da çok yol kat etti. Belki bu yapılanlar yeterli değil ama inşallah önümüzdeki yıllarda bu yapılanların kat kat fazlasının yapılacağına inanıyorum” dedi.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerde Milletvekili olmak için Aday Adayı olduğunu söyleyen Av. Nilgün Tomakin destek isteyerek şöyle devam etti; “Allah nasip ederse İnşallah 7 Haziran seçimlerinde aday olmak için aday adaylığı başvurusunda bulundum. Bu süreçte sizlerinde desteğine ihtiyacım var. Sizlerinde desteğini alarak yoluma devam etmek istiyorum. Gittiğim her yerde özellikle teşkilatlarımızda çok ciddi desteklerin olduğunu görüyorum. Her zaman dua ediyorum. Rabbimden hayırlısını istiyorum. Önce hayır diliyorum. Şunu yapıcam, bunu yapıcam gibi sözler vermek istemiyorum. AK Parti iktidarı döneminde yapılanlar ortada bende inşallah aday gösterilir ve seçildiğim takdirde, yapılan yatırım ve hizmetlerin daha fazlası için çalışacağım. Hep birlikte şehrimiz için, ülkemiz için daha fazlasını yapacağımıza inanıyorum. Ve sizlerin desteğini bekliyorum” dedi.

İkinci ziyaretini ise Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanı Bilal İnanlı’ya yapan, Aday Adayı Nilgün Tomakin, burada da sendika yöneticilerinin sorunlarını dinleyerek destek istedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>