7 HAZİRAN SEÇİMLERİ ÇOK ÖNEMLİ

 

AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı İsmet Erçal, Kumru teşkilatıyla kahvaltıda buluştu. Kahvaltıda konuşan İsmet Erçal, “Yeni Türkiye yolunda büyük Türkiye, büyük güç için 7 Haziran seçimleri çok önemli.” dedi.

Çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı İsmet Erçal, Ordu’nun her ilçesinin sorunlarını bildiğini söyledi. Erçal, bu sabah, Kumur’da parti teşkilatlarıyla kahvaltıda buluştu.

Milletime hizmet etmek için bu göreve talibim diyen Erçal, “Tüm teşkilatlarımızı ziyaret ederek desteklerini istedik. AK Parti’nin kuruluşunda ve sonrasında teşkilatın içinde değerli millet sevdalılarıyla aktif görev yapıyorum. Milletimize hizmet yolunda çalışmalarımı sürdüreceğim.”dedi.

7 HAZİRAN SEÇİMLERİ ÇOK ÖNEMLİ
Türkiye’nin 2023 ve 2071 hedeflerinin olduğunu hatırlatan Erçal, “7 Haziran seçimleri tarihi bir önem taşıyor. Türkiye 13 yıldır tarihi bir değişim yaşadı. Dünya’da söz sahibi oldu. Türkiye artık uluslararası arenada bölgesel güç olarak hem halkımızın hem de diğer ülkelerde yaşayan Müslümanların umudu ve gururu oldu. Yeni Türkiye hedefi küresel anlamda büyük bir güç olma azmi ve kararlılığını ifade etmektedir. Yeni Türkiye yolunda büyük Türkiye, büyük güç için 7 Haziran seçimleri çok önemli.” diye konuştu. Programda Kumru ilçe Başkanı Murat Yaylak, Kadın ve Gençlik kolları yönetimi ile partililer yer aldı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>