HAYIRLI İŞLER YAPMAK İÇİN ADAYIM

 

 

AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı İşadamı İsmet Erçal, seçim çalışmalarını çeşitli ziyaretlerle sürdürdü.

Fatsa İlçe Teşkilatı ile kahvaltı programında biraraya gelen Erçal, Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar başkanlığında kadın ve gençlik kolları yönetimiyle görüştü.

Erçal programı kapsamında Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, İlçe Başkanı Ramazan Acar, Çaybaşı belediye Başkanı İsmet Yanık, İlçe Başkanı Hüseyin Coşkun, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, İlçe Başkanı Halit Günaydın ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana partiye hizmet eden Erçal’a teşkilatlar yoğun ilgi gösterdi.

Erçal, Ordu’ya hayırlı işler yapmak için göreve talip olduğunu söyleyerek, “Hayırlı işlere imza atacaksam ve milletim için gece gündüz demeden çalışacaksam rabbim bu görevi bana nasip etsin. Memleketimin, ülkemin 2023 hedefine, Yeni Türkiye’nin imarında yer almak için bu göreve talip oldum.”dedi.

 

İÇİNİZDEN BİRİYİM

Bu memlekette doğdum ve bu memlekete hizmet ediyorum diyen Erçal, “Partimin kuruluşundan başlayarak bu günlere kadar ayrım yapmadan arkadaşlarımla birlikte çalıştım. Sizin içinizden biriyim. Memleketim için yapmak istediklerim var. Allah nasip ederse sizlerinde desteği ile memleketime hizmetlerimi meclis çatısı altında sürdürmek istiyorum.”diye konuştu.

 

ÇAMBAŞI KAYAK TESİSİ HAYALİMDİ

Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, İlçe Başkanı Halit Günaydın’ı ziyaret eden Erçal, “Kayak tesisi projesi 2011 yılında Milletvekili aday adayı olduğum dönemde milletvekili olmam halinde yapmak istediğim projelerden biriydi. O dönemde projemi kamuoyu ile paylaşmıştım. Allah’a hamd olsun, bugün görev alan diğer arkadaşlarımız gerçekleşiyor ve bitmek üzere. Projelerim istihdama yönelik ve turizm yoğunluklu olacak. Yayla turizmini özellikle ayağa kaldırmamız gerekiyor.”

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>