TEŞKİLATLARDAN ERÇAL’A DESTEK

 

AK Parti Ordu Milletvekili Aday adayı İş Adamı İsmet Erçal’a teşkilatlardan tam destek var. Aybastı, Kabataş, Çatalpınar, Çamaş ve Perşembe ilçelerinde ziyaretlerde bulunan Erçal’a teşkilatlar destek veriyor.

 

YILLARDIR PARTİME HİZMET ETTİM

AK Parti’nin Kurucu üyeliğini yaptığını ve yıllardır çeşitli kademelerinde görevleri yerine getirdiğini söyleyen Erçal, “2001 yılında kurulan partimizde hep birlikte omuz omuza görev yaptık. İl Genel meclis üyeliği, İl Yönetim kurulu üyelikleri görevlerini yerine getirdim. İl Genel meclisinde tüm ilçelerimize KÖY-DES ve BEL-DES ile hizmetlerimiz oldu. Yıllardır hep birlikte memleketimize hizmet ediyoruz. Bugün karşınızda Milletvekilliği için desteklerinizi istiyorum. Teşkilatlarımız içinde yetişen bir kardeşiniz olarak sizlerin desteği ile her yolun aşılabileceğine inanıyorum.”dedi.

 

TURİZM ALANINDA PROJELERİM VAR

Hedeflerim ve projelerimle Milletvekilliğine talip oldum diyen Erçal, “Cumhuriyet tarihi boyunca alınmayan yatırımlar hem Türkiye’ye hem de Ordu’ya AK Parti ile yapıldı. Eğitim, Sağlık, ulaştırma başta olmak üzere bir çok proje hayata geçirildi. Alt yapısı hazır olan ilimize artık Turizm yatırımlarının artması gerekiyor. Yıllarca gönüllü olarak Turizm alanında çalıştım. Yaylalarımız başta olmak üzere doğal güzelliklerimizi Dünya’yla tanıştırma vakti geldi. Görev verirseniz özellikle turizm alanında çalışmalar yaparak bacasız sanayi olarak ifade edilen bir çalışmaya imza atmış olacağız.”diye konuştu.

 

Erçal Çamaş Belediye Başkanı Alaattin Giden, İlçe Başkanı Aydın Bölükbaş, Çatalpınar Belediye Başkanı Ahmet Türe, İlçe Başkanı Mehmet Yazar, Kabataş Belediye Başkanı Yakup Yılmaz, İlçe Başkanı Yakup Akçay, Aybastı Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Demir, İlçe Başkanı Fazlı Eren, Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar, İlçe Başkanı Halil Çetinkaya ile teşkilat mensuplarını ziyaret etti.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>