İSTİHDAMA YÖNELİK ÇALIŞMALAR YAPACAĞIM

 

AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı İş Adamı İsmet Erçal, Korgan ve Ulubey ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Ziyaretlerde Korgan İlçe Başkanı Eyüp Karabayrak, Ulubey ilçe Başkanı Mustafa Poyraz, Kadın kolları ve gençlik kolları yönetimi tarafından karşılanan Erçal, büyük ilgi gördü.

Ordu’nun tanınmış işadamlarından olan İsmet Erçal, partililerin ilgisinden memnun kalarak teşekkür etti.

Teşkilatların istek ve temennilerini dinleyen Erçal, istihdama yönelik olarak istekleri dinledi.

 

GÖÇ İSTİHDAM İLE ÖNLENİR

Erçal, aile şirketi olarak yıllardır Ordu ve diğer illerde istihdama yönelik çalışmalar yaptıklarını söyleyerek, “Aday olurken tek bir amacım vardı, o da nasıl gurbete göçü önlerim oldu. Ordu’nun nüfusu 1 Milyon iken şimdi 730 binlere düştü. 8 Milletvekili ilimiz çıkartırken bugün 5 milletvekili meclise seçiyoruz. Türkiye geneline baktığımızda ise Ordulu nüfusunun 3 Milyon’a yaklaştığını görüyoruz. Ordu’da yaşayan nüfusun 2 katı başka illerde yaşıyor. Göçü ancak istihdam ile önleriz.”dedi.

 

GAYEM İSTİHDAM PROJELERİ HAYATA GEÇİRMEK

Yıllarca kültürel ve turizm alanlarında gönüllü çalışmalar yaptığını anlatan Erçal, “Bu çalışmaları sizlerinde desteği ile meclis çatısı altında yapmak için destek istiyorum. Tek amacım Ordu’ya, milletime hizmet etmektir. Mecliste istihdama yönelik çalışmalar yaparak memleketime hizmet etmek istiyorum.”diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>