TOMAKİN TEŞKİLATLARLA BULUŞTU

 

AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Av. Ayşe Nilgün Tomakin, Gölköy ve Ulubey ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek destek istedi.

Hiç kimseye tutamayacağı sözler vermeyeceğini, tutabileceği sözler verebileceğini öncelikle bunu herkesin bilmesi gerektiğini belirten Av. Nilgün Tomakin; “Yapamayacağım sözleri vermekten Allah’a sığınırım, sizlerinde affına sığınırım” dedi.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimler öncesi AK Parti Ordu İl teşkilatına Aday Adaylığı başvurusunu yapan ve ardından ilçe ziyaretlerine başlayan Av. Nilgün Tomakin, Gölköy ve Ulubey ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

KURUCU KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞI YAPTIM

Fazilet Partisi döneminde siyasete başladığını ve AK Parti Ordu İl Kurucu Kadın Kolları Başkanlığı yaparak, AK Parti kadrolarında siyasete devam ettiğini söyleyen Av. Nilgün Tomakin; “AK Parti iktidarı Türkiye’de her anlamda büyük başarılara imza attı. Bende bu başarıların devamında bulunmak ve gelecek nesillere iyi bir gelecek bırakabilmek için yapılacak çalışmalara imza atmak istiyorum” dedi.

YILLARCA DURUŞMALARA KATILAMADIM

Başörtüsü sebebiyle yıllarca çok sevdiği Avukatlık mesleğini icra edemediğini, AK Parti iktidarı sayesinde duruşmalara girebildiğini ifade eden  Av. Nilgün Tomakin şöyle devam etti; “Elimden geldiğince gönüllere hitap etmeye çalışıyorum. Çünkü iyiler her zaman kazanır, iyilik her zaman kazanır. Gönülle hitap etmek en iyisidir diyorum. İlk Avukatlık stajına başladığım günden itibaren çok büyük zorluklar yaşadım. Kadın olmam, başörtülü olmam nedeniyle stajımı bende benim gibi bir çok arkadaşım gibi büyük zorluklarla tamamladım. Yıllarca çok sevdiğim Avukatlık mesleğini icra edemedim. Duruşmalara katılamadım. Ama son dönemde Partimizin girişimleri sonucu bu engel ortadan kalktı. Bunun gibi bir çok engel ortadan kaldırıldı. Bende bu dönem AK Parti iktidarının hedeflediği, kadın milletvekili sayısını mecliste arttırma çalışmasına dahil olmak için yola koyuldum. İnşallah hep birlikte sizlerinde desteği ile bu kutlu yolda başarıya ulaşacağız” dedi.

 

BU İŞ HAYIRLIYSA YOLLARIMIZ AÇIK OLSUN

Parti teşkilatlarından destek isteyen Av. Nilgün Tomakin; “Ben hayırsa istiyorum. Ve bunun içinde sizlerin desteğine ihtiyacım var. Sizlerin de desteğini alarak var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Av. Nilgün Tomakin şöyle devam etti; “Biz inançlı insanlarız, ben yaşadıklarımızın bir sebebi olduğuna inanıyorum. Rabbim hayırsa yollarımızı açık etsin. Mutlaka bizim göremediğimiz, bize o an kötü geldiği şeylerin arkasında da bir hayır vardır. İnsanoğluyuz biz, düşmem der düşeriz, şaşmam der şaşarız, öldüm deriz yine yaşarız Hz. Mevlananın dediği gibi. Bu yola çıktık. Tabiî ki tek başa olmaz. Sizlerinde desteği ile en iyisini yapabilmek için var gücümüzle çalışacağız. AK Parti Türkiye’de Dünya’da olduğu gibi Ordu’da da bir çok şeyi başardı. Yapılan hizmet ve yatırımlar hızla devam ediyor. Bende elimden ne geliyorsa, bu şehrim için, ülkem için karınca misali yapmak istiyorum. Ben gerçekten samimiyim, buna inanın, gönülden söylüyorum bunu. Ben her şeyden önce gönül birlikteliği istiyorum” dedi.

Coşkulu bir kalabalık tarafından parti teşkilatlarında karşılanan Av. Nilgün Tomakin, Hayır, Dualar ve alkışlarla karşılandığı teşkilatlarda yine aynı şekilde uğurlandı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>