ERÇAL, TEŞKİLATLARLA BULUŞUYOR

 

AK Parti Ordu Milletvekili aday adayı İsmet Erçal, Ünye ve İkizce Ak Parti İlçe yönetimi, kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetimi ile biraraya geldi.

 

Ziyaretlerde Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün ve İkizce İlçe Başkanı İsmail Temiz tarafından karşılanan Erçal, millete hizmet yolunda destek istediğini söyledi.

 

Erçal yaptığı konuşmada, “AK Parti’nin kuruluşunda yer alan bir kardeşiniz olarak 13 yıldır omuz omuza Ordu’nun, Türkiye’nin kalkınması için mücadele ediyoruz. Bu mücadelemizi yine hep birlikte sürdürmek istiyorum.”

 

İlimizin sorunlarını biliyorum diyen Erçal, “En büyük sorunumuz işsizlik. Bir yatırımcı olarak 1860 yılından bu yana ilimizde çeşitli alanlarda Erçallar ailesi olarak yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Bir nebze olsun işsizliği önleme gayreti içindeyiz. Bu yıl fındık olmadı. Biz çalışanlarımızın işsiz kalmasını önlemek için Zonguldak’tan fındık getirerek işledik. İstihdamı sağladık. Müteşebbis sayısının artması gerekiyor. Bu noktada elimizden gelen gayreti göstereceğim.”diye konuştu.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>