DOĞDUĞU İLÇEDEN ÇALIŞMALARA BAŞLADI

 

AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı İsmet Erçal, seçim çalışmalarına doğduğu ilçe Kumru’da başladı.

 

Kumru İlçe Başkanlığında, kadın kolları ve gençlik kollarının da katılımıyla düzenlenen programda teşkilat üyeleriyle bir araya gelen Erçal, bugüne kadar herkesle ve her kesimle kucaklaştığı gibi bundan sonrada duruşunu bozmayacağını söyledi.

 

Aday adaylığında ilk adımı doğduğu ilçe Kumru’da attığını söyleyen Erçal, “150 yıl önce Kumru’da başladığımız ticari hayatımızı halen Türkiye’nin değişik şehirlerinde sürdürüyoruz. Hiç bir zaman doğduğumuz, büyüdüğümüz ilçemizi ve ilimizi unutmadık. İçinizden biri olarak 7 Haziran seçimlerinde Aday olmak için bu yola çıktım. Türkiye açısından çok kritik bir seçim olacağını bilerek, omuz vermek, katkı sağlamak amacıyla aday adayı oldum.” dedi.

 

Bugüne kadar Ordu’ya değişik alanlarda hizmet ettiği anlatan Erçal, “Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada milletimize hizmet etmek halkımızın hizmetkarı olmak için var gücümle çalışacağım. Bir yerlere gelmek için değil bir şeyler yapmak için aday oldum.”diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>