ORDUSPOR KİRASINI ÖDEMEDİ OTOPARK GİTTİ

 

Orduspor Kulübü’nün Cumhuriyet meydanı otoparkı da elden gitti. Ordu Büyükşehir Belediyesi Orduspor’un işlettiği otoparkı tahliye etti.

Orduspor’un Büyükşehir Belediyesinden kiralık olarak kullandığı otoparkın kira bedelini ödemediği öğrenildi.

Kulüp resmi sitesinden yapılan açıklama ise şöyle:

“Otoparka gelen Görevlilere Tahliye İşleminin Durdurulmasına ilişkin Ordu 2.Asliye Hukuk Mahkemesinin 2015/3 D.İş Esas 2015/ D.iş Karar sayılı İhtiyat-i Tedbir kararı sunulmuştur. Bu İhtiyat-i Tedbir kararına rağmen tahliye işlemi devam etmiştir. Bunun üzerine ikinci kez Ordu 2.Sulh Hukuk Mahkemesinin 2015/3 D.İş Esas 2015/3 D.İş Karar sayılı 27/01/2015 tarihli ihtiyat-i tedbir kararı alınmıştır. Kararın verildiği ve görevlilere ibraz edileceğini ifade edilmesine rağmen öğle tatili sonrası mesainin başlaması beklenmeden apar topar tahliye işlemi hızlandırılmıştır. 27.01.2015 tarihi bugün itibariyle Cumhuriyet Otoparkı Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin İştihrakı olan OR-BEL şirketi tarafından işletilecektir.

Şehrimizin en büyük markası olan Orduspor, tüm kamuoyunun da malumu olduğu üzere zor günler yaşamaktadır. Ancak bir spor kulübü olarak şehrinin tanıtımına ve ekonomisine en büyük desteği veren sivil toplum örgütüdür. Kulüp olarak şehrimize yaptığımız bu katkıyı yalnız bırakılsak da sürdürmeye kararlılıkla devam edeceğiz. Zira Aslolan Orduspor, Orduspor Camiası, Ordu Şehri ve Büyük Orduspor taraftarıdır.

1967’den günümüze kadar yaşayan ve bu şehrin en kıymetlisi olan Orduspor, bu zor günleri doğmuş olduğu şehrin kendi öz değerlerinden mahrum bırakılsa da aşacaktır.

Ordusporumuz adına Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin almış olduğu bu üzücü kararı ve uygulamayı kamuoyunun takdirine sunuyoruz.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>