ÖLÜMÜ İÇİNE DOĞMUŞ !

 

RİZE’de çıkan yangında eşi ile birlikte yanarak hayatını kaybeden Erdal Ergin’in ölümünden önce Facebook’ya paylaştığı mesaj adeta ölümünü biliyordu dedirtti.

Paylaştığı mesajında Ergin, “Allah’ım Huzuruna beraber çıkıp.

Allah’ım biz geldik bizi dünyada beraber eylediğin gibi cennettede beraber eyle” diyelim. Canım Ailem sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınızı” dedi.

1 Ocak’ta paylaştığı mesajının ardından çıkan yangında Erdal Ergin ve Ayşe Ergin hayatını kaybederken, 4 yaşındaki Ecemnur ile 6 aylık Eylül ise kurtuldu.

Ergin’in yine sosyal paylaşım sitesindeki “Ölümsüz aşklar varda ölmeyen aşık var mı,güvenme gençliğine ölen hep ihtiyar mı” mesajı da ölümün ne zaman geleceğinin habersiz olduğunu ifade ediyordu.

Küçük yaşta yetim kalan Ecemnur ile Eylül ise cenazede yaşananlara bir anlam vermeye çalıştı. Küçük kızların akrabalarının yanına yerleşeceği öğrenildi.

 

Fotoğraf: Ordugazete.com

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>