SON MESAJLARI ‘İNANIN ÇOCUKLAR’ OLDU

Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 85 yaşındaki Necati Koyun ile eşi 80 yaşındaki Döndü Koyun gözyaşları arasında toprağa verildi.

Çiftin daha önce çekilmiş fotoğraflarında Orduspor’un kötü gidişine atıfta yaparak futbolculara seslenen ‘İnanın Çocuklar’ mesajı yer aldı.

Çift ellerinde tuttukları kartona yazılmış mesajlarında oyunculara seslenerek ‘İnanın Çocuklar’ mesajı son fotoğrafları oldu.

Bucak Mahallesi’nde Necati ve Döndü Koyun çifti, iki gün önce sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti. Yaşlı çiftin cenazesi Trabzon Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsi işlemlerinin ardından Bucak Mahallesi’ndeki evine getirildi. Helallik alındıktan sonra çiftin cenazesi Orta Cami’ye götürüldü. Anne ve ve babasını kaybeden Cafer Koyun ile ailesi taziyeleri kabul etti. Orta Cami’de kılınan cenaze namazının ardından Necati Koyun ve Döndü Koyun Turnasuyu Mahallesi’ndeki aile kabristanlığında defnedildi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>