BAŞKAN MAÇA GELMEDİ

Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, Yunanistan’a tatile çıktı. Önce Olağan Üstü Kongreyi erteleyen Türkmen ardından ise sezonun son karşılaşması olan Albino Alanyaspor karşılaşmasına gelmedi.

Taraftar, bir kez daha Türkmen’e seslendi ‘Lütfen istifa et.Orduspor’u bitirdin.’

Orduspor’un kuruluşundan bu yana 47 yıllık mazisinde en kötü günlerini yaşarken, Başkan Türkmen ise bu duruma rağmen Yunanistan’a tatile çıkıp, Facebook hesabından gezdiği yerlerden fotoğraflar paylaştı.

ORDUSPOR MAÇINA GELMEDİ

Ligin dibine demir atan ve futbolcuları bir bir kaçan Orduspor son maçını Albino Alanyaspor ile yaptı. Zor günlerinde 3 puan alarak yoluna devam etmek isteyen Orduspor maçına ne yazık ki Kulüp Başkanı Türkmen gelmedi. Stadyumu Orduspor’a gönül veren fedakar taraftarlar gelirken, Kulüp Başkanı Türkmen’in gelmemesi tepki çekti.

Sosyal medya üzerinden taraftarlar Türkmen’e tepki göstererek, “Takım küme düşüyor başkan yunanistan da check in yapıyor. Nedim Türkmen istifa et artık.” mesajları attı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>