ERÇALLAR’A BÜYÜK ÖDÜL

 

Erçallar Fındık, Türkiye’nin ikinci 500 Büyük Sanayi kuruluşu arasında yer alarak istihdama ve ekonomiye yaptığı katkılardan dolayı ödül aldı.

 

2013 yılı İSO ilk 1000′e giren firmalar arasında yer alan Erçallar Fındık, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katıldığı ‘Üreten Samsun’un Yıldızları’ ödül töreninde ödüllendirildi.

 

Erçallar Fındık adına ödülü Yönetim Kurulu Üyesi Said Erçal aldı. Erçal’a ödülünü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu takdim etti.

 

Erçallar Fındık Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Erçal, Aile şirketi olarak Kumru’da başladıkları ticaret hayatına Samsun, İstanbul, Zonguldak’ta sürdürdüklerini söyleyerek, “Tek amacımız ülkemize istihdam ve ekonomik olarak katkı sağlamaktır. Ülkemizin gelişimi için ne kadar katkı yaparsak o kadar bizim için mutluluk vermektedir. İlimiz Ordu’ya ve ülkemize yatırımlarımızı sürdürmek en önemli hedefimiz. Türkiye’nin ikinci 500 Büyük Sanayi kuruluşu arasında yer almaktan dolayı ise çok mutluyuz. Bu başarıyı sağlamamızda emekleri olan herkese teşekkür ediyorum.”dedi.

 

Üreten Samsun’un Yıldızları’ ödül töreni, Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde yapıldı. Ödül törenine Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, belediye başkanları ile işadamları katıldı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>