FATSA ‘ABDULLAH UÇAR’ DEDİ

Ak Parti Fatsa İlçe Başkanlığı 5. Olağan Genel Kongresi’nde Abdullah Uçar başkan seçildi.

Kogreye Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hüseyin Samavi, AK Parti Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, AK Parti Ordu Milletvekilleri İhsan Şener, Fatih Han Ünal ve Mustafa Hamarat, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, çevre ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları başkanları ve partililer katıldı.

Kongrenin Divan Başkanlığını Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Halil Öz, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Azaklı, AK Parti Fatsa Kadın Kolları Başkanı Ruhan Çaykara ve AK Parti Fatsa Gençlik Kolları Başkanı Fazıl Şahin yaptı.

Tek liste halinde yapılan kongrede 430 üyeden 350’si oy kullanırken, 2 oy geçersiz sayıldı. 348 geçerli oyu alan Abdullah Uçar, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı oldu.
Kongre sonunda bir açıklama yapan Başkan Abdullah Uçar, “Bütünleştirici bir karar neticesinde tek liste olarak seçime girerek başarıya imza attık. Gençlik kollarından başlayan bir siyasi hayatım oldu. Artık Fatsa’da iyi hizmetler yapmak için başkanlığa aday oldum ve üyelerimiz beni bu göreve layık görerek ilçe başkanı seçtiler. En iyi şekilde hizmet ederek genel anlamda Fatsa’mıza ne kazandırabiliriz onun planlarını yapacağız. Kongreye katılım gerçekten güzeldi. Bana destek veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Abdullah Uçar’ın yönetim listesi şöyle: Cenan Kır, Ahmet Özyurt, Hüseyin Hakkı Serdar, İlhan Mollaoğlu, Cemal Kuş, Abdulkerim Aydın, Dilek Açıcı, Hatice Salep, Melek Özmaden, Gamze Geçtin, Tuba Ergün, Sibel aydın, Recep Ali Mutlu, Sadettin Çakmak, Mustafa Halıcı, İsa Yüksel, Zekeryia Koçan, Yaşar Argın, Burhan Uslu, Cemal Paşalıoğlu, Recai Şahin, Fikri Kına, İsmet Tahir Özdemir, Mehmet Ali Çekici, Selim Genç, Muhammet Tutar, Hüseyin Tombuloğlu, Mahmut Bölükbaş ve Adem Önen.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>