VALİ DÜZGÜN AĞLADI

Ordu Valiliği görevinden Kayseri Valiliği’ne atanan Orhan Düzgün, göz yaşlarına boğularak, “Severek görev yaptığım güzel Ordu’dan ayrılacak olmanın hüznünü yaşıyorum. Tesellim Sayın Cumhurbaşkanımızın memleketine hizmet edecek olmam.” dedi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, valiler kararnamesini onayladı. Ordu Valisi Orhan Düzgün Kayseri’ye, Kayseri Valisi Şerif Yılmaz Kütahya’ya, Kütahya Valisi Kenan Çiftçi de Ordu’ya atandı.

Ordu Valiliği görevinden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün memleketi olan Kayseri Valiliği görevine atanan Orhan Düzgün, atamayı “Cumhurbaşkanımızın memleketine Kayseri’ye atandım, inşallah hayırlı olur.” şeklinde değerlendirdi.

Orhan Düzgün, “4 yıla yakın bir süre Ordulularla çok güzel diyalog içerisinde görev yaptım. Yeni valiler kararnamesi ile 44 ay severek görev yaptığım Ordu’dan Kayseri’ye Sayın Cumhurbaşkanımızın memleketine atandım. İnşallah hayırlı olur. Ordu’ya da Kütahya Valisi geliyor, kendisi çok çalışkan ve pozitif bir arkadaş. Onun için de Ordu için de güzel bir atama oldu.” dedi.orducu.com

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>