FATSA TEŞKİLATININ İSTİFASI ALINACAK

 

AK Parti Genel Merkezi, Ünye’den sonra Fatsa’da istifaları alacak.

Ünye’de gerçekleşecek ilçe başkanlığı kongresi için Genel Merkez tarafından aday belirlenerek iletildi. Ancak buna rağmen karşı aday çıkartılınca Ünye teşkilatının istifası istenmişti.

 

Koordinatör Milletvekili Mehmet Geldi, Ünye teşkilatını ziyaret ederek istifalarını istemiş, istifalar ise geçtiğimiz hafta tamamlanmıştı.

 

8 Aralık’ta yapılması planlanan Fatsa İlçe başkanlığı seçimi ile ilgili de Genel Merkez tarafından Abdullah Uçar aday olarak belirlendi. Ancak Fatsa teşkilatı içerisinden aday çıkartılacağı bilgisi üzerine kongre iptal edilmişti.

 

Ünye’de uygulanan sistemin aynısı Fatsa içinde uygulanacak. Koordinatör Milletvekili Mehmet Geldi, bu hafta Fatsa’ya gelerek teşkilatın istifalarını alacak. Ardından da Ünye ve Fatsa’ya atamalar gerçekleşecek.

 

Mesudiye’de Genel Merkezin adayına rağmen kongrede adaylığını açıklayan ve kazanan Cengiz Koçyiğit’in de istifası istendi. İstifa etmemesi halinde görevden alınacak.

 

 

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>