ZİYA HOCA ŞİFA OLDU

Orduspor’da sezon başından bu yana devam eden sakatlıklar nihayet son buldu. Mor Beyazlı ekipte, zorlu Bucaspor maçı öncesinde Martin Mutumba dışında eksik oyuncu kalmadı.

Sakat oyuncularla başı belada olan Orduspor’a ilk kez sevindirici haberler geldi. Adana Demirspor karşısında 9 oyuncudan yoksun olan Mor Beyazlılarda, Ziya Doğan’ın takımın başına geçmesiyle tüm sakat oyuncular iyileşti.

“Tek eksik Mutumba”
Mutumba dışında eksik oyuncu bulunmadığını söyleyen Orduspor Kulüp Doktoru Ozan Erbil Alicanoğlu, “Takımdaki sakat oyuncuların büyük çoğunluğu iyileşti. Şu an Mutumba dışında sakat oyuncu yok. Mutumba, Bucaspor maçında oynayamayacak. Geçen hafta sakatlıklarından dolayı oynayamayan Ufukhan Bayraktar, Souleymane Tandia, Michel Landel, Cemre Atmaca, Emre Aygün ise forma giyebilecek. Çok büyük bir sıkıntı olmazsa, Mutumba dışında eksik oyuncu kalmadı” dedi.

Takımdan ayrı çalışan Tandia, Cemre ve Ufukhan’ın da Bucaspor karşısında oynayabileceği bildirildi.
Öte yandan Samsunspor maçında taraftarlarla tartışan Ali Güzeldal’ın İstanbul’da olduğu öğrenilirken, Bucaspor maçında oynayıp oynamayacağı hakkında kulüpten bir bilgi gelmedi.

Kaynak: Orduhayatgazetesi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>