ORDUSPOR KURBAN KESİP DUA ETTİ

Orduspor, Teknik ekibi ve futbolcular kötü günleri geride bırakmak için kulüp tesislerinde kurban kestirdi ve dua etti.

Kurban kesimi sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Ziya Doğan, inançları gereği kurban keserek kötü günlere son vermek istediklerini söyledi.

“Forvet hattındaki bazı oyuncuların sakatlığı ve çeşitli nedenlerden dolayı olmayışı bizi düşündürüyor” diyen Doğan, şunları kaydetti:

“Gerekli önlemleri alacağız. Hiçbir zaman teslim olmayacağız. Teslim olma anlayışı benim karakterimde yoktur. Aynı karakteri futbolcularımdan da bekliyorum. Çok kısa sürede bir şeyler vermemiz zor ama takım ruhu olarak çok farklı bir takım seyredileceğini söyleyebilirim. Topu seyreden ve mücadele etmeyen oyuncu istemiyorum. Oyuncularım da bunun farkında. İnşallah her şey Orduspor için iyi olacak. Tek isteğim takımın itici gücü olan taraftarların artık tribünleri doldurmasıdır.” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>